Przy domu rekolekcyjnym po rekolekcjach małżeństw zawiązała się “Wspólnota Małżeństw – Pod Dębami Mamre”.
Zapraszamy małżeństwa, które chcą troszczyć się o jedność i miłość, a także uczyć się przekazywania wiary swoim dzieciom. Dzieląc się doświadczeniem miłości w swoim małżeństwie można we wspólnocie z innymi doświadczać obecności Boga – kochającego Ojca.

Lipcowe spotkanie Wspólnoty

W niedzielę, 23 lipca odbyło się kolejne spotkanie wspólnoty małżeństw “Pod Dębami Mamare”. Po Eucharystii o godz. 15.00 w bazylice, spotkaliśmy się na kawie z pysznym ciastem i lodami. Następnie wybraliśmy parę odpowiedzialną za wspólnotę i parę wspomagającą. Zostali nimi Bożena i Andrzej 1 oraz Bożena i Andrzej 2 (żeby było śmiesznie). Pomodliliśmy się Koronką … Kontynuuj czytanie Lipcowe spotkanie Wspólnoty

Pierwsze spotkanie wspólnoty Pod Dębami Mamre

Przy domu rekolekcyjnym po rekolekcjach małżeństw zawiązała się “Wspólnota Małżeństw – Pod Dębami Mamre”.Zapraszamy małżeństwa, które chcą troszczyć się o jedność i miłość, a także uczyć się przekazywania wiary swoim dzieciom. Dzieląc się doświadczeniem miłości w swoim małżeństwie można we wspólnocie z innymi doświadczać obecności Boga – kochającego Ojca.

Spotkanie wspólnoty “Pod Dębami Mamre” 19 sierpnia 2023