Przy domu rekolekcyjnym po rekolekcjach małżeństw zawiązała się “Wspólnota Małżeństw – Pod Dębami Mamre”.
Zapraszamy małżeństwa, które chcą troszczyć się o jedność i miłość, a także uczyć się przekazywania wiary swoim dzieciom. Dzieląc się doświadczeniem miłości w swoim małżeństwie można we wspólnocie z innymi doświadczać obecności Boga – kochającego Ojca.

Listopadowe spotkanie “Wspólnoty Pod Dębami Mamre”

Zapraszamy na kolejne spotkanie “Wspólnoty Pod Dębami Mamre”. Kiedy: 26 listopada 2023 w Centrum Pojednania (niedziela) Program: 15:00 – Eucharystia (Dom Rekolekcyjny)– Ciasto i kawa w Domu Rekolekcyjnym– Wypominki za zmarłych z rodzin (przygotujcie listę zmarłych)– Katecheza– Zawierzenie Maryi małżeństw i rodzin– Błogosławieństwo na wszystko Przyjdźcie i zobaczcie !!! Spotkania nie są zobowiązujące. Kontakt: Bożena … Kontynuuj czytanie Listopadowe spotkanie “Wspólnoty Pod Dębami Mamre”

Październikowe spotkanie “Wspólnoty Pod Dębami Mamre”

Zapraszamy na kolejne spotkanie “Wspólnoty Pod Dębami Mamre”. Kiedy: 15 października 2023 w Centrum Pojednania Program: 15:00 – Eucharystia – Ciasto i kawa w Domu Rekolekcyjnym – Koronka do Bożego Miłosierdzia – Katecheza Zawierzenie Maryi Błogosławieństwo na wszystko Przyjdźcie i zobaczcie !!! Spotkania nie są zobowiązujące. Kontakt: Bożena i Andrzej: 500 735 708ks Zbigniew Wal … Kontynuuj czytanie Październikowe spotkanie “Wspólnoty Pod Dębami Mamre”

Lipcowe spotkanie Wspólnoty

W niedzielę, 23 lipca odbyło się kolejne spotkanie wspólnoty małżeństw “Pod Dębami Mamare”. Po Eucharystii o godz. 15.00 w bazylice, spotkaliśmy się na kawie z pysznym ciastem i lodami. Następnie wybraliśmy parę odpowiedzialną za wspólnotę i parę wspomagającą. Zostali nimi Bożena i Andrzej 1 oraz Bożena i Andrzej 2 (żeby było śmiesznie). Pomodliliśmy się Koronką … Kontynuuj czytanie Lipcowe spotkanie Wspólnoty