ks. Zbigniew Wal MS

Urodził się w 1964 r. Pierwsze ślubu zakonne złożył w 1984 r., święcenia kapłańskie otrzymał w 1990 r. Był duszpasterzem powołaniowym i pracował w domu rekolekcyjnym w Zakopanem. Był przełożonym wspólnoty zakonnej w Zakopanem, Trzciance i Rzeszowie oraz pełnił posługę proboszcza parafii w Trzciance i Rzeszowie. Współtworzył Szkołę Katolicką w Trzciance. Prowadzi rekolekcje parafialne także dla kapłanów i sióstr zakonnych. Od października 2019 r. w Centrum Pojednania.

Od czerwca 2023 – Dyrektor Centrum Pojednania Lasalette w Dębowcu


ks. Piotr Dzierżak MS

Urodził się w 1963 r. w Rzeszowie. Pierwsze ślubu zakonne złożył w 1984 r., święcenia kapłańskie otrzymał w 1990 r. Był katechetą w Trzciance Lubuskiej, a następnie wychowawcą w WSD w Krakowie. Przez długie lata był dyrektorem Wydawnictwa „La Salette”. Jest współtwórcą i producentem filmu o Andrzeju Boboli: „Niezłomny Patron Polski”, i filmu: „Wielkie rzeczy zamierzam dla ciebie Polsko”, ukazujący źródło i rozwój kultu Matki Bożej Królowej Polski.


Ks. Józef Edward Piela MS

Urodzony w 1960 w Niebylcu. Święcenia kapłańskie przyjął w roku 1987. Duszpasterz w parafii w Kobylance, Mrągowie- proboszcz, Rzeszowie- duszpasterz akademicki, Krakowie- proboszcz, Warszawie, ojciec duchowny w Wyższym Seminarium Duchownym Księży Misjonarzy Saletynów w Krakowie, ekonom prowincjalny Zgromadzenia, sekretarz Redakcji Posłańca MBS.

Od sierpnia 2023 posługuje w Centrum Pojednania w Dębowcu.