Kaplica Wieczystej Adoracji w Dębowcu Centrum Pojednania La Salette, Dębowiec
Kaplica Wieczystej Adoracji w Dębowcu

Zaproszenie do włączenia się w adorację

Misjonarze saletyni z Dębowca w roku jubileuszu 175. rocznicy Objawienia Maryi w La Salette zapraszają do włączenia się w Wieczystą Adorację Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie w Bazylice Mniejszej NMP z La Salette w Dębowcu. 

Planowany czas trwania Adoracji – każdego dnia od godz. 0.00 do 24.00.

Wieczysta Adoracja Najświętszego Sakramentu jest modlitwą w ciszy (nie prowadzimy modlitw na głos), która pozwala, aby słuchało i mówiło nasze serce.

Można włączyć się w adorację wybierając dogodny dzień oraz godzinę swojej obecności w Bazylice składając Deklarację uczestnictwa w Adoracji lub dzwoniąc bezpośrednio do kustosza Sanktuarium (797 002 017).

Wypełnioną deklarację można zostawić w zakrystii lub dostarczyć do Sanktuarium w Dębowcu. Po przejrzeniu każdego zobowiązania ksiądz kustosz oddzwoni na podany w nim numer.

Jezus czeka. Nie pozwól, aby był sam.

 

Centrum Pojednania

Zaproszenie

Każdy, kto pragnie „zatrzymajcie się”, aby przeżyć wyjątkowy czas łaski, skupienia i otrzymać dar pokoju przez adorację, może zatrzymać się w naszym Domu Rekolekcyjnym.

Zgłoszenia przyjmujemy telefonicznie lub mailowo.

kom.: 797 907 502

e-mail: centrum@saletyni.pl

Nadchodzące wydarzenia
2-4 czerwiec - Czy Jezus mnie woła?
3 czerwiec - Wspólnota małżeństw "Pod dębami Mamre"
24-27 sierpień - Rekolekcje o spowiedzi

6-8 październik - Różańcowe Dni Skupienia

„Bóg Maryję ustanowił „Wspomożeniem chrześcijan”, a Ona zawsze okazywała się taką w nieszczęściach publicznych, szczególnie wobec ludów cierpiących i walczących za wiarę.”
(św. Jan Bosko)
    "