Duszpasterze Centrum Pojednania La Salette, Dębowiec
O nas   ❯   Duszpasterze

Ekipa stała:

  Ks. Bohdan Dutko MS

Urodził się w 1962 roku. Pierwsze śluby zakonne w Zgromadzeniu Księży Misjonarzy Saletynów złożył w 1982 roku, święcenia kapłańskie otrzymał w 1988 roku. Był duszpasterzem młodzieży w Olsztynie i w Rzeszowie (duszpasterz akademicki i proboszcz), studiował na Papieskim Uniwersytecie Salezjańskim w Rzymie. Przez długie lata był redaktorem naczelnym dwumiesięcznika „POSŁANIEC Matki Bożej Saletyńskiej”. Autor książek i publicysta. Prowadzi rekolekcje zakonne, kapłańskie i parafialne. Od sierpnia 2018 r. dyrektor „Centrum Pojednania”.

 

  Ks. Kazimierz Wolan MS

Urodził się w 1960r. Pochodzi z Podkarpacia. Pracował jako wychowawca w seminarium, w domach rekolekcyjnych, był też superiorem wspólnoty i proboszczem w Warszawie i Krakowie.

 

 

Współpraca:

  Ks. Andrzej Rozum MS

Urodził się w 1966 roku w Żegocinie. Święcenia kapłańskie otrzymał w 1994 roku. Pracował jako katecheta w Mrągowie i Trzciance, rekolekcjonista w Dębowcu, duszpasterz akademicki w Rzeszowie, superior i proboszcz w Olsztynie. Należy do wspólnoty klasztornej, rekolekcjonista i duszpasterz środowisk trzeźwościowych.

 

  Ks. Dariusz Rozum MS

Urodził się w 1968 roku. Odbył studia magisterskie na Papieskiej Akademii Teologicznej w Krakowie oraz studia podyplomowe z zakresu duchowości w Instytucie Karmelitańskim Teresianum w Rzymie. Przez szereg lat zajmował się pracą duszpasterską w parafii oraz katechezą na różnych poziomach kształcenia szkolnego. Pełnił funkcję duszpasterza akademickiego w DA Rotunda w Rzeszowie, a następnie obowiązki prefekta w Seminarium Duchownym Księży Saletynów w Krakowie. Przez kilka lat posługiwał w Turynie, organizując pielgrzymki do La Salette i innych miejsc objawień maryjnych.  Od roku 2019 jest kapelanem Sióstr Niepokalanek w Warszawie.

 

Nadchodzące wydarzenia
17
PAŹ
Msza św. katecheza i modlitwa o uzdrowienie i uwolnienie

Zapraszamy na cykl Msza św. katecheza i modlitwa o uzdrowienie i... czytaj więcej

Godzina rozpoczęcia 18:00

18
PAŹ
Kurs Filipa 2019

Saletyńska Szkoła Nowej Ewangelizacji zaprasza na Kurs Filipa do... czytaj więcej

Godzina rozpoczęcia 18:00

04
LIS
Rekolekcje kapłańskie II tura 2019

Zapraszamy na II turę Rekolekcji Kapłańskich w dniach 4-7... czytaj więcej

kapłani

Godzina rozpoczęcia 18:00