Duszpasterze Centrum Pojednania La Salette, Dębowiec
O nas   ❯   Duszpasterze

Ekipa stała:

 

ks. Andrzej Wierzba MS

  • urodzony w 1976 roku
  • w 1996 wstąpił do postulatu Misjonarzy Matki Bożej z La Salette
  • w 2003 roku przyjął święcenia kapłańskie
  • katecheta w Olsztynie, w Krakowie, duszpasterz akademicki w Rzeszowie
  • od 2014 posługuje w Centrum Pojednania, dyrektor domu od 2016 r.

 

ks. Dariusz Rozum MS

Urodził się w 1968 roku. Odbył studia magisterskie na Papieskiej Akademii Teologicznej w Krakowie, studia podyplomowe z zakresu duchowości w Instytucie Karmelitańskim Teresianum w Rzymie, a także formację w Szkole Wychowawców Seminariów Duchownych u Salwatorianów w Krakowie. Przez szereg lat zajmował się pracą duszpasterską w parafii oraz pełnił funkcję katechety na różnych poziomach kształcenia szkolnego. Posługiwał w domu rekolekcyjnym w Zakopanym gdzie jednocześnie był odpowiedzialny za Fundusz Pomocy Dzieciom i Młodzieży. Pełnił funkcję duszpasterza akademickiego w DA Rotunda w Rzeszowie, a następnie obowiązki prefekta w Seminarium Duchownym Księży Saletynów w Krakowie. W ostatnich latach pracował w Turynie, organizując pielgrzymki do La Salette i innych miejsc objawień maryjnych. Wielokrotnie pełnił obowiązki kapelana pielgrzymów polskich i włoskich w sanktuarium w La Salette we Francji. Od roku 2017 posługuje w Domu Rekolekcyjnym w Dębowcu.

 

ks. Kazimierz Wolan MS

Urodził się w 1960r. Pochodzi z Podkarpacia. Pracował jako wychowawca w seminarium, w domach rekolekcyjnych, był też superiorem wspólnoty i proboszczem w Warszawie i Krakowie.

 

Współpraca:

 

ks. Andrzej Rozum MS

Urodził się w 1966 roku w Żegocinie. Święcenia kapłańskie otrzymał w 1994 roku. Pracował jako katecheta w Mrągowie i Trzciance, rekolekcjonista w Dębowcu, duszpasterz akademicki w Rzeszowie, superior i proboszcz w Olsztynie. Należy do wspólnoty klasztornej, rekolekcjonista i duszpasterz środowisk trzeźwościowych.

Nadchodzące wydarzenia
19
SIE
Lectio Divina o Pojednaniu

Na fundamencie czterech Ewangelii oparte są następujące... czytaj więcej

Dorośli

Godzina rozpoczęcia 16:00