Duszpasterze Centrum Pojednania La Salette, Dębowiec
O nas   ❯   Duszpasterze

Ekipa stała:

Ks. Bohdan Dutko MS

Urodził się w 1962 roku. Pierwsze śluby zakonne w Zgromadzeniu Księży Misjonarzy Saletynów złożył w 1982 roku, święcenia kapłańskie otrzymał w 1988 roku. Był duszpasterzem młodzieży w Olsztynie i w Rzeszowie (duszpasterz akademicki i proboszcz), studiował na Papieskim Uniwersytecie Salezjańskim w Rzymie. Przez długie lata był redaktorem naczelnym dwumiesięcznika „POSŁANIEC Matki Bożej Saletyńskiej”. Autor książek i publicysta. Prowadzi rekolekcje zakonne, kapłańskie i parafialne. Od sierpnia 2018 r. dyrektor „Centrum Pojednania”.

 

Ks. Kazimierz Wolan MS

Urodził się w 1960r. Pochodzi z Podkarpacia. Pracował jako wychowawca w seminarium, w domach rekolekcyjnych, był też superiorem wspólnoty i proboszczem w Warszawie i Krakowie.

 

 

Ks. Dariusz Rozum MS

Urodził się w 1968 roku. Odbył studia magisterskie na Papieskiej Akademii Teologicznej w Krakowie, studia podyplomowe z zakresu duchowości w Instytucie Karmelitańskim Teresianum w Rzymie, a także formację w Szkole Wychowawców Seminariów Duchownych u Salwatorianów w Krakowie. Przez szereg lat zajmował się pracą duszpasterską w parafii oraz pełnił funkcję katechety na różnych poziomach kształcenia szkolnego. Posługiwał w domu rekolekcyjnym w Zakopanym gdzie jednocześnie był odpowiedzialny za Fundusz Pomocy Dzieciom i Młodzieży. Pełnił funkcję duszpasterza akademickiego w DA Rotunda w Rzeszowie, a następnie obowiązki prefekta w Seminarium Duchownym Księży Saletynów w Krakowie. W ostatnich latach pracował w Turynie, organizując pielgrzymki do La Salette i innych miejsc objawień maryjnych. Wielokrotnie pełnił obowiązki kapelana pielgrzymów polskich i włoskich w sanktuarium w La Salette we Francji. Od roku 2017 posługuje w Domu Rekolekcyjnym w Dębowcu.

 

Współpraca:

ks. Andrzej Rozum MS

Urodził się w 1966 roku w Żegocinie. Święcenia kapłańskie otrzymał w 1994 roku. Pracował jako katecheta w Mrągowie i Trzciance, rekolekcjonista w Dębowcu, duszpasterz akademicki w Rzeszowie, superior i proboszcz w Olsztynie. Należy do wspólnoty klasztornej, rekolekcjonista i duszpasterz środowisk trzeźwościowych.

Nadchodzące wydarzenia
28
LIS
Katechezy dla dorosłych

Zapraszamy na: KATECHEZY DLA DOROSŁYCH LITURGIĘ... czytaj więcej

osoby dorosłe

Godzina rozpoczęcia 18:45

19
GRU
Szczęśliwe małżeństwo

Katechezy przedmałżeńskie dla... czytaj więcej

Godzina rozpoczęcia 19:00

18
LUT
Pielgrzymujemy do Ziemi Świętej

Może to propozycja dla Ciebie? Pielgrzymujemy do Ziemi... czytaj więcej

osoby dorosłe

Godzina rozpoczęcia 00:00